Lapák tuků a olejů, ABIAN s.r.o.

Popis produktu:

Lapač olejů, lapák tuků a olejů MOBILAP, odlučovač tuků, nerezový mobilní odlučovač tuků pod dřez, za myčku, do sklepa, do interiéru, lapák s automatickým sběrem olejů, odstraňování tuků, ochrana před ucpáním potrubí, rozměry malý lapač tuků do kuchyně.

Doplňující informace:

Lapák tuků se používá tam, kde odpadní voda obsahuje větší množství rozpuštěných tuků a olejů. Odlučovače olejů chrání kanalizaci před zanesením nebo ucpáním. Mobilap je možné instalovat přímo do kuchyně pod dřez, myčku nebo do sklepa. Instalace je rychlá, jednoduchá bez stavebních a zemních prací.

Použití pro: Lapáky tuků MOBILAP se instalují do restaurace, jídelny, kuchyně, jatka, rychloobčerstvení, cukrárny atd. Dále dodáváme vše pro úpravu vody a čištění odpadní vody. Provoz odlučovače a sběr tuků je zcela automatizován. Lapač je možné okamžitě instalovat bez stavebních úprav a zemních prací. Dále dodáváme plastové nádrže, vodoměrné šachty, přečerpávací stanice, pískové filtry, bezchlorovou dezinfekci, přípravky pro čištění vodojemů, vrtů, studní, čištění potrubí, přípravky pro odstraňování železa, manganu a vápenných usazenin. Jsme výhradním dodavatelem čistících a dezinfekčních přípravků HERLI. Přípravky jsou kromě dalších průmyslových odvětví určeny i pro vodárenský průmysl a slouží k odstraňování odolných usazenin manganu, železa a vápenatých inkrustů, řas, hub atd.


Jsme výhradním dodavatelem čistících a dezinfekčních přípravků HERLI. Přípravky jsou kromě dalších průmyslových odvětví určeny i pro vodárenský průmysl a slouží k odstraňování odolných usazenin manganu, železa a vápenatých inkrustů, řas, hub atd.


internet: www.abian.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
ABIAN s.r.o.

Adresa společnosti:

ABIAN s.r.o.
Bedřichovická 77/24
Šlapanice
664 51

internet:

www.abian.cz

Kontaktní osoby:

Zita Slavíková
jednatelka společnosti
Tel.: +420 724 143 885


jazyková vybavenost:
čeština, angličtina, němčina, ruština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Lapák tuků a olejů Lapák tuků a olejů Lapák tuků a olejů Lapák tuků a olejů Lapák tuků a olejů

Parametry

Název produktu: Lapák tuků a olejů
Značka produktu: Mobilap
Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: dle dohody
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Kvalita, bezpečnostní certifikace: Stavební technické osvědčení číslo 090-014123
Copyright © 2001-2024 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.